• חברת גבייה בינלאומית

  • 1
GCS2 Side

Global Credit Solutions

Global Credit Solutions (להלן: ""GCS) הינה אחת החברות הגדולות בעולם המתמחה בפתרונות אשראי ובגביית חובות בינלאומיים. לחברה יותר מ- 90 נציגויות ו- כ- 3,000 מועסקים ביותר ם ב- 80 מדינות ברחבי העולם. למעשה, כמעט אין מדינה בעולם שאין בה נציגות של חברת GCS (לרבות כל מדינות ערב והנסיכויות ולמעט מדינות כמו סודן, סומליה, אתיופיה ומדינות אחרות בעולם השלישי). נציגי החברה בעולם הם בעלי ניסיון נרחב בגביית חובות ונחשבים בד"כ לחברות הגבייה המנוסות ביותר במדינתם.

יודגש כי נציגי הגבייה בעולם כפופים כולם ישירות לחברת GCS ומופעלים ישירות על ידיה. אין המדובר באיגוד גבייה עולמי אלא בחברה ריכוזית אחת אשר כל נציגיה כפופים אליה וחתומים על חוזים, כללי אתיקה ופרוטוקולים קבועים ונוקשים לגבי דרך הפעולה בגביית חובות ברחבי העולם. רוב הנציגים שלGCS  ברחבי העולם (במיוחד במערב אירופה וארה"ב אך גם בסין ובמדינות אחרות) פועלים עמה בשיתוף פעולה זה עשרות שנים.

התשלום עבור שירותי הגבייה הוא על בסיס גביית החוב בלבד, אין כל מגבלה לגבי כמות התיקים המועברים, אין מגבלה לגבי הסכום המועבר, תהליך קבלת תיק פשוט ומיידי.

לקוחות GCS כוללים מדינות, בנקים וחברות פיננסים, גורמי ממשל, חברות גביה,  חברות ביטוח, וחברות מהשורה הראשונה בעולם. קישור לרשימה חלקית של  לקוחות  .GCS

GCS הינה החברה הראשונה והיחידה בעולם אשר פיתחה ומפעילה מערכת גביה גלובאלית אליה מחוברים כל נציגיה ברחבי העולם. המערכת מבוססת אינטרנט, מאובטחת לחלוטין ומספקת סביבה אוטומטית מלאה לניהול חובות בכל סכום ובכל מקום בעולם.  בכל תקופת זמן או על פי דרישת הלקוח ניתן להפיק דוחות על התיקים המנוהלים ולהעבירם ישירות אל הלקוח.

הליך העברת התיקים לגבייה פשוט ומיידי וכולל העברת התיק (במדיה אלקטרונית) אל משרדנו, ארגון וקבלת התיק, העברת התיק לנציג המטפל, אישור קבלה של התיק לרבות שכר הטרחה המוסכם. הפרוצדורה הנ"ל אורכת בד"כ יום או יומיים, מערכת הגבייה היא גלובאלית כך שהנציגות יכולה לעיין בנתוני התיק מייד עם העלתם למערכת, כמו כן אין כל בעיה לשוחח טלפונית עם הנציג.

לאחרונה החלה GCS בניסוי לפיו יוכלו לקוחותיה להתחבר ישירות לתיקיהם במערכת הגבייה העולמית. כך יוכל הלקוח לרכז את תיקי הגבייה שלו בחו"ל במערכת מרוכזת ומאובטחת אחת ולקבל עדכונים בזמן אמת על מצבו של התיק, העברות כספים שבוצעו בו ופרטים חדשים שיעדכנו נציגי GCS  בעולם וישראל.

קרא עוד...

GCSpartner Side

Global Credit Solutions - ישראל

משרדנו הוא נציגה הבלעדי של קבוצת GCS. עיקר פעילותה של Global Credit Solutions הוא בביטוח אשראי וגביית חובות כמעט בכל פינה ברחבי העולם. החברה ומשרדנו עובדים באופן שוטף מול חברות מהמובילות בעולם. אנו וקבוצת Global Credit Solutions פועלים בשיתוף פעולה לשם גביית חובות בישראל עבור חברות, בתי חולים, בנקים, מוסדות לימוד ועוד מכל העולם כמו גם בגביית חובות של חברות ישראליות בכל רחבי הגלובוס.  

 

 

 

 

  • 1
לייעוץ בקשר לתחומי התמחותינו והתוכן באתר
 אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון
03-6129124
למענה מיידי ניתן בקלות לפנות גם בוואטסאפ
בכפתור הירוק למטה מימין
או פשוט שילחו הודעה בטופס בדף זה