Accessibility Tools

אז למי בדיוק הפכתי להיות

לא בטוח, יש לי עוד כמה שנים לברר

חשבתם פעם על מי הייתם לפני 20 שנה? למה הפכתם להיות היום? איך החיים עיצבו אותכם במהלך 20 השנים האחרונות? אצלי, למרות הפרעות הקשב והריכוז הדי קשות שלי, לפעמים זה עובר לי בראש - למה הפכתי להיות.

בגיל 28 הייתי בשנה השנייה של הלימודים שלי, למדתי בערב, בבוקר התמחיתי במשרד די גדול עם עורך דין קצת מפגר שחשב משום מה יום אחד שזה רעיון ממש טוב לצעוק עלי, לא זוכר אפילו למה. העניין הוא שכשאתה צעיר, אתה לא ממש חושב הרבה לפני שאתה מגיב, ואני - שהייתי די בטוח שאני בגיל 28 כבר יודע הכל על החיים, צרחתי עליו חזרה ליד כל הצוות ההמום שלו.

אין לי בוס כבר הרבה שנים, אבל אם היה לי - לא חושב שהייתי עושה את זה היום. כשאתה צעיר אתה לא פוחד כמעט מכלום, זה לא כי אתה טיפש, זה פשוט כי לא הספקת לחוות יותר מידי דברים שהשתבשו לך - בכל זאת מה כבר את עברת בחייך הקצרים. ככל שאתה מתבגר, הסטטיסטיקה הזו של דברים שנדפקו כי היית אימפולסיבי ולא זהיר מכריעה - ואז אתה הופך להיות יותר ויותר זהיר ומחושב - כנראה האני שלפני 20 שנה היה פשוט אומר - פחדן.

בגיל 28 הייתי גם ברמן איזה 7 שנים כבר, עבדתי גם בלילה לאורך כל תקופת הלימודים ובנקודת הזמן הזו עבדתי בבר שנקרא ה- OUT - בר של גייז. זה די שיעשע את הבעלים, שקראו לו פיני למרבה האירוניה, לשכור כברמן אצלו דווקא בחור סטרייט. האמת היא שזה היה די משעשע גם עבורי, במיוחד שהייתי די מסטול מכל אלכוהול שאפשר להעלות על הדעת לאורך כל הלילה.

אבל מה שבדיעבד הכי מעניין זה שבנקודת הזמן הזו החלטתי שהגיע הזמן למצוא אהבה. כל ההומואים שהכרתי בבר הזה חיפשו אהבה משום מה, אולי זה השפיע עלי. אז מצאתי, כמה אהבות לדקה, וכמה לקצת יותר זמן עד שהתחתנתי בשעה טובה ומוצלחת.

אם יש משהו שלמדתי על לאהוב זה שה ''אני'' לפני 20 שנה הייתה תפיסה קצת מעוותת על אהבה וזוגיות - מסתבר שהסרטים של הוליווד די משפיעים עלינו אם נרצה או לא. אחרי שאתה מספיק זמן בזוגיות ובמיוחד זוגיות עם ילדים האהבה הזו שיש לך בראש מהסרטים די מתנפצת לך לרסיסים. וזה ממש מעולה ! תאמינו לי זה הכי טוב שיש! בגיל 48, את כבר מזמן מבין שלאהוב זה לא בדיוק הוליווד אתה יכול לאהוב באמת את מי שאיתך.

יש עוד כמה דברים שלמדתי, בכל זאת 20 שנה זה לא מעט, אבל מספיק ודי לעת עתה. אני כן אומר שהדבר הכי חכם שלמדתי ב 20 השנים האחרונות זה שכשיש לכם אפשרות ואתם זוכרים, תעצרו הכל ופשוט תתבוננו, ת בוננו באמת כאילו מבחוץ על מה שאתם עוברים ועל העולם הזה - התובנות הכי גדולות שתקבלו על החיים שלכם יבואו מהדבר הפשוט הזה.

אה וההוא, העורך הדין המפגר, כמה ימים אחרי שגם הוא יצא מההלם הוא פיטר אותי..

yaron1

מחבר המאמר: עו"ד בר אל ירון

פוסטים דומים

 • קלאודיה ואהבה ראשונה

  הסיפור שלי על קלאודיה זה לא פוסט, זה יותר סיפור קצר על אהבה ראשונה. שבועיים אחרי מסיבת סיום התיכון...
 • מרוץ העכברים שלי

  באיזשהו שלב, זה מתחיל בגיל 40 ומעלה, אתה מסתכל על החיים שלך ושואל, מה זה הכל? זה כל מה שיש בעולם...
 • אז מה למדתי אחרי שנים כעורך דין

  זה די לא ייאמן אבל מסתבר שאני עורך דין כבר כמעט 2 עשורים. אז אחרי תקופה כל כך ארוכה שמצד אחד היה...
 • לעזור לילדים שלנו להבדיל בין טוב ורע

  כשהתחלתי ללמוד משפטים, נתנו לנו הרבה פסקי דין של העליון לקרוא. מאחר ובשנה הראשונה ללימודי הייתי די...
 • בזיון בית משפט, כמעט

  הדבר השני הכי פרוע שאי פעם עשיתי זה לקום באמצע הדיון בבית המשפט ולצעוק, בלי שום סיבה, לא יעלה על...